Topic: JPG.EE sai ühe aastaseks.

No nii, kallis seltskond, kes enda tegemisi siin on üles näidanud.
Olete kõik kutsutus pühapäeval 30 mai jpg.ee sünnipäevale. Koht pole veel täpselt paigas, kuid varsti selgitan välja.

www.joincom.ee Hanked ja kodulehed.

Re: JPG.EE sai ühe aastaseks.

Kas tuleb suurem tähistamine wink

Ikkagi ühe aastane. Plaanis on teha väike kogunemine, veidi pilti, natuke fotojuttu ja väike küpsis.
Asukoht on hetkel lahtine ja eks ka oleks hea vestluskaaslasi nägupidi ka näha.

Tahtsin mõni aeg tagasi ise pakkuda et võiks kogunemise teha, nüüd siis ka põhjus olemas. Ma olen igatahes tulija.

Selege!
Teeme siis nimekirja, et lihtsam arvet pidada.

1. Eerik
2. Margus
3. Kristjan
4. -

Kersti ka ! Kerstil vaba päev!

1. Eerik
2. Margus
3. Kristjan
4. Kersti
5. -

Võib olla võtan Henri ka kaasa, samanimeline kasutaja JPG-s, ta peaks kuu lõpus sõjaväest tagasi olema lõplikult.

Ja ongi kogu lugu või?

aega ju on veel.. ja kõik vist ei tea ka et foorum on olemas, ei loe.. peaks esilehele suurelt ja punaselt kirjutama big_smile

Ma arvan, et kui asukoht oleks teada, oleks siin ka rohkem kaasarääkimist ehk.. Ise ei tea täpselt veel, kas mul on võimalik tulla, aga loodetavasti.

Asukoht jääb arvatavasti Tallinna lähistele ja transpordi osas tuleb veel variante ka, aga ma arvan, et ehk annab mingi ilusa koha leida, otsin veel.

ViFo wrote:

Raske ütelda, ennem reede õhtut ei saa midagi lubada.

Laupäeval saab ju ilusasti välja puhata tongue

A VIFO PEAB TULEMA! big_smile või ma ei tule (nali, tulen küll, a ikkagi vifo peab olema, eks ta ise teab, läheb jutturääkimiseks siis)

ei, ma tahtsin juttu rääkida kõige asjalikuma kommenteerijaga smile
Muru ootab laupäevani, ootas ta ju ennegi. Pealegi laupäeval on ta pikem kui reedel ja siis rohkem põhjust ka niita. wink

Last edited by Kristjan (2010-05-26 20:46:13)

No jah, see asukoha teema on küsimus, väga rahaga laamendada ei tahaks ja päris põõsa alla ka istuda ei soovi. Üldiselt kuna see alles esimene sedalaadi sündmus jpg-s on, siis teeks sellise variandi. Koguneme Mustamäel Mustika keskuse ees kl. 14:00, olen oma punase renault trafficuga nr 772AZL ja kui keegi ei leia, siis mobla nr on 5039233. Edasi liigume ilusa ilmaga Keilajoa suunas. Seal on mõned RMK lõkke ja istumiskohad, grilli võtan kaasa ja enne väljasõitu näeb rahva koguse ära, et poest kraam kaasa osta. Kui ilm aga ei võimalda, siis nähtavasti lähme kuhugile katuse alla.

mnjaa, kui sinna kanti sõit on siis võiks vaadata ka lohusalu sadamasse. Seal pidavat vrakk olema meres. Siis võiks panga alla vaadata. Äkki leiab mõne kajaka pesa smile

minul igatahes raha pole, ütlen kohe ära. Muidu kõigega nõus

Khm, peaks ka figureerima big_smile

Ärge nüüd raha pärast eriti põdege, kui ööbikukeeled ja austrid välja jätta, siis peaks ikka sünnipäevalaps hakkama saama. Statiiv on mul auto peal ja matkatoolid kah, kui keegi soovib pikemalt peidus passida. Kiur on selle lehe teinud, nii et imelik oleks tulemata jätta.

Nagu arvata võis siis enamusel lubaduseks tulemine jäigi sad

Täitsa pael, mis pael. Ma sain üsna rahuldavad pildid sellest üritusest, omalgi oli hea vaadata, koopad ja korstna otsas turnimine jne. Peale seda kui olin arvutisse ümber tõmband ja esimese lihvi andnud, ütles arvuti: "Virtual memory low" ja pani pange. Nüüd on puutimise tsüklis ja see tähendab sisuliselt lehva-lehva kõvaketas. Asja toredam pool on selles, et ma jõudsin juba mälukaardi ka tühjaks lasta.
Plinn, ma mõtlesin, et teen neile, kes omal põhjusel ei tulnud, väikse ülevaate sellest päris huvitavast ja meeldejäävast ekskursioonist. Ku...i kahju.

Kaardi pealt peaks midagi kindlasti kätte saama.Eelmine aasta oli mul sarnane lugu,sain kaardilt 70% pilte kätte.Proge nimi ei tule kohe meelde sad

Ah tead, need pildid pole veel midagi, aga mu videod, mis veel pooleli olid ja veel osad pildid ja terve posu töötlemise progesi. See on üks suurimaid hädasi läbi aegade. sad

Proovi ketast külmutada.4-5 tunniks sügavkülma,pidavat aitama 1 korraks ketast käima saada et andmeid kätte saada.