Topic: Teeks väikse väljasõidu.

No nii, nagu Margus juba teemat puudutas, siis võtaks asja ametlikult plaani. Kuidas tundub järgmine nädalavahetus 14,15 mai.
Minul plaane pole ja saaks asja korraldada. Aga enne võiks siin põhjalikumalt arutada kuhu, millal ja millega.
Nii-et kõik kes vähegi huvitatud on väiksest fototripist andke nimed ja ideed.

Algajad, kes juhuslikult seda teemat loevad ja meid veel ei tunne, ei pea kartma. Kui sind fotograafia huvitab ja tahad värsket õhku hingata, siis nüüd on kõige targem selle üleskutsega kaasa minna. Võta sõber kaasa ja liitu meiega. Saad mõned näpunäited ja kogemusi, mille eest ei pea isegi maksma.

Idee poolest võiks me minna loodusesse ja ma tariks ühe grilligi kaasa, aga see mis söögiks ja joogiks läheb peab igaüks ikka ise kaasa venitama.

Nii-et pange oma nimed siia alla kirja, mida rohkem, seda uhkem.

www.joincom.ee Hanked ja kodulehed.

Re: Teeks väikse väljasõidu.

Mulle sobiks vist 15 rohkem.Kuhu minna praegu nagu midagi pähe ei tule.Aga võiks mingeid vanu lagunenuid hooneid vaadata.

Eelmine üritus oli väga vahhva ....niiet oleksin ka seekord tegija wink Misiganes päev või koht .

nu vot jälle ma ei saa tulla,eh mulle sobiks 21,22 mai.

Aga teeme siis 21 ja 22 ka.

Dawaj, ma tulen oma 0.3MP nokiaga ka pildistama big_smile

21,22 jään praegu vastuse võlgu

Laupäeva ööel kangutatakse Lembitu veest välja.
On keegi minemas?Mina lähen üritan.

Last edited by Margus (2011-05-19 17:29:02)

Siin vist mõtetu kedagi kutsuda sad Keegi vedu ei võta

Hetkel on tõenäoliselt selline aeg, kus kõigil nii pagana palju tegemist. Ma vaevu jõuan vaadata, kas uusi pilte on üles laetud.