Topic: Väike nali!

Mõtlesin, et kirjutaks siia midagi sellist, mis veidi tuju tõstaks ja seda võiks kõik teha.

Nii-siis, läksin mina ühel õhtul prisma peremarketi väravatest sisse ja parema käega rabasin ostukorvi, ise passides juba riiulite vahel ja mõttes valisin mida head nüüd sealt leian. Aga oh häda, korv tahtis teises suunas minna hmm Vaatasin siis korvi poole ja märkasin, et keegi sellest korvist veel kinni hoiab yikes Samal hetke keeras see mees, kes peale minu ka korvist kinni hoidis, pea minu suunas ja üllatus samuti. Nüüd kui võluväel lasime ühel hetkel korvist lahti ja see prantsatas kolinal maha. Tekkis väike piinlikuse moment seotuna tragikoomikaga, et suured mehed ja mängivad poes korvidega. Sellest mõttest ja piinlikuse tundest rabasin ruttu maast uuesti korvi, kuid ega see teine mees vist väga teisiti mõtelnud, ja nüüd tõstsime kiiruga koos maha kukkunud korvi. Mingil hetkel otsustasin, et võtan uue korvi ja las see mees siis võtab selle. Vabastasin poole tõstmise pealt korvi ja oh imet, see mees mõtles jälle sama moodi. Nüüd oli aga asi hullem, sest me mõlemad lasime korvist lahti sellel hetkel, kui maast tõstmisega oli korv just hoo sisse saanud. Nii me siis heitsime korviga kaugust oma tubli 5 meetrit, mille peale lähedal olnud inimesed pea keerasid ja vaatasid meid kui poolearulisi. Nüüd võitles sees piinlikus naerupursetega, kaotas piinlikus lol , sama ka teisel mehel. Nüüd otsustasin, et saagu mis saab, mina võtan uue korvi ja tegin seda ruttu, õnneks jõudsin teisest mehest ette ja tema pidi maast kaugeviske ostukorvi võtma.

Vot sedasi soppamine sportlikult.

www.joincom.ee Hanked ja kodulehed.

Re: Väike nali!

Imelik

Aga on küll, kusagil on mingi pugi sees, sest ma tegin eraldi su keskmise hinde arvestust kalkulaatoril ja need ei ühti. Aga aitäh info eest, asjaga tegeletakse esimesel võimalusel.

Jah seda viga ma tean ja see on sellest kui keegi oma kommentaari mis koos hindega on, ära kustutab. See süsteem sai tehtud selleks, et keegi ei saaks piltide hinnetega manipuleerida.

Oleks ma vaid seal olnud... big_smile