Topic: Nikkor 18-200 VR

Kas kelleli on veel silline jama, et näitab tühja akut kuigi aku on täis? Lugesin kuskilt, et pidi olema objektiivi viga.

Re: Nikkor 18-200 VR

Kuidas saab objektiiv näidata tühja akut?
Ei ole asjaga kursis, aga ma arvan, et see ei ole võimalik, pigem ikka viga kaameras endas või akudes smile

PS. Miskeid turvateateid on see foorum mul hakkanud lahti lööma. Võiksite selle antiviirusega üle kammida igaksjuhuks. Viimasel ajal palju foorumeid räige spämmi alla kah jäänud.

Last edited by ViFo (2010-05-13 11:38:11)

Mul sama jama selle viiruse kohapealt.

No tegelt on nii et kui panen oma algse objektiivi 50mm siis kõik korras, aga 18-200 viskab mingi aja möödudes kui aparaat sisse lülitada, et aku tühi. Kui uuesti välja ja sisse, siis aku täis.

Mul Pentax ja ka aegajalt näitab akut tühjana, aga see sama uuesti välja ja sisse on aidanud. Objet ma süüditada küll ei oska, akusid kah mitte.
Võibolla kauem sellel alal tegutsevad inimesed oskavad sellele seletuse anda.

Vahepeal oleme mingi rünnaku alla jäänud, asjaga tegeletakse, kuidgi ma arvasin, et see on juba läbi.

www.joincom.ee Hanked ja kodulehed.

A unustasin öelda, et lülita VR välja, võta korraks aku tagant ja vaata mis ta siis ütleb.

No praegu on aidanud see, et panin oma algse 50mm korraks ette ja siis vahetasin jälle tagasi. Nüüd pole tükk aega enam jama olnud.

Siis arvatavasti oli mingi sodi kontaktide vahel.