Topic: Teeks ühe võistluse.

Mõte siis seisneb selles, et teeks ühe väikse võistluse. JPG paneb ka preemia välja kinkekaardi alusel.
Küsimus aga seisneb selles, et mis teemat soovitada? Enda poolt pakuks alustuseks mõned teemad.

Makro lilledest.
Jaanitule lõke.
Vana ja räämas maja. (valikuna siis nii HDR kui tavaline).
Linnud.
Inimene tegevuses.
Digitöötlus.

Pakkuge veel või valige nende vahel, proovime otsuse langetada enne jaanipäeva.

www.joincom.ee Hanked ja kodulehed.

Re: Teeks ühe võistluse.

Teemad on head, aga minu arvates ei tegele paljud inimesed HDR-de ja tõsisema digitöötlusega, mis tähendaks, et osalejaid oleks vähem kui tavaliste fotode juurde jäädes.

Makro lilledest peaks vist igale ühele võimete kohane olema.Mina valiks linnud

Jah makrotamine pole just väga keeruline. No vaatame mis veel pakutakse.

Võiks teha ka näiteks:
loojuvast päikesest,
maastikust,
putukatest
Need on mu ette panekud, aga eelnevatest ma valiksin Makrolilledest

Mõningaid ideesid: eksperimentaal (erinevad katsetused), massistseen (alates inimestest kuni kas või sipelgateni), mood (seda laadi pildid, mille peale Tyra Banks ütleks fierce!), minimalism (puhtad, minimalistlikud fotod ükskõik millest või kellest), mustrid (ükskõik millest moodustuvad).. Mina olen küll kindlasti huvitatud wink

Olen ise niivõrd linnakas, et metsaalla nii tihti ei satu. Samas on siis põhjust minna - miks mitte? smile

Mõni mees on vahel nii hõivatud, et ei saa kohe kuidagi foorumile pihta big_smile
Fotode võistluse teema on jpg-s hetkel probleem, kuna KIUR isegi ei vasta telefonile ja suhtub kuidagi kaootiliselt kogu ümbritseva suhtes.
Siiski ei viska ma püssi põõsa ja ei jäta jpg-d unarusse. Ehk saan järgmisel kuul selle võistluste korraldamise mooduli uue progeja abil valmis ja ehk saab keskond atraktiivsemaks. Teemade osas võiks ka makrotada ja üldse võiks ühe korralikuma retke planeerida, kuna juba läheb soojemaks ja varsti tulevad kitsekesed rohelisele talivilja põllule. Olen kindel, et Jants, Margus ja Kersti löövad ka kaasa.

Kõik see leht on tema progetud, ta oskab küll, aga ainult siis, kui täiskuud ei paista või veetõus liiga väike pole, hmm või kurat teab, mis see anomaalia on, mis teda tööle vahepeal sunnib. Üldiselt ma ei teagi, mis temaga edasi saab. Eks näe tulevikus.

Järgmine nädalavahetus on mul vaba ja midagi võiks siis ette võtta.

Arenduseks ja lehe ülalpidamiseks võiks ju teha mingi aastamaksu näiteks roll

Ma ei ole ise müügimees ja mulle ei meeldi pikalt moosida, sellepärast ei ole ma eriti reklaami proovinud müüa kah, aga hetkel ootan kahelt tagasisidet ja tundub, et nad vist ei vastagi. Eks ma maksan ikka ise selle ülalpidamise eest edasi või tuleb ükskord jälle sponsor, aga kasutajatelt raha küsimise plaani küll ei ole.

JPGs on valmis saamas võistluste ala ja palju teisi häid uuendusi.
Uuendused on kavas avalikusks teha 26. juulil.

Palun suhtuda minusse arusaamisega, et JPG ei ole minu ainuke vaimusünnitus ja mul on ka teisi tegemisi-projekte,
niiet tõepoolest pole jõudnud korralikult JPG kallal nokitseda.

TheKiur wrote:

JPGs on valmis saamas võistluste ala ja palju teisi häid uuendusi.
Uuendused on kavas avalikusks teha 26. juulil.

Palun suhtuda minusse arusaamisega, et JPG ei ole minu ainuke vaimusünnitus ja mul on ka teisi tegemisi-projekte,
niiet tõepoolest pole jõudnud korralikult JPG kallal nokitseda.

Nüüdsiis lõpuks on asi niikaugel, et tunni aja pärast alustame piltide vastuvõttu 2000-kroonise auhinnafondiga konkrussile.