Topic: Teeme ürituse!

Siis selline idee, et teeks jälle ühe ürituse. Oodatud on ideed kuhu minna ja millal. Mina pakuks esimese variandina ajaks seda laupäeva, aga algusaega ei oska öelda. Kui lõunal pildistama minna, siis nähtavasti eriti miskit head ei saa selle päikese all, aga kuidas oleks, või tunduks hoopis õhtune aeg. Autod on olemas ja kui peaks ka poole ööni välja libisema, siis transpordi pärast muretsema ei pea.

Ootan teiste arvamust.

www.joincom.ee Hanked ja kodulehed.

Re: Teeme ürituse!

Hea mõte smile

Noh, miks selline vaikus? Kes homme tuleb?
Mis arvate kui läheks Kolga mõisa kaema?
Siit väike eelinfo http://www.goestonia.ee/index.php?y=487

Oleksin vägagi huvitatud,aga ma pole praegu eestis. Ehk järgmine kord õnnestub smile

To: Teine Vaata näiteks seda linki http://foorum.jpg.ee/viewtopic.php?id=38
Sedasi tavaliselt kujunevad meil need üritused.

Jääb septembrisse,jälgin infot .

Mis kell on plaanis sõitma hakata?

Muide 18 august saab Aravetel natuke ekstreemsemates oludes pilti teha.Seal toimub tulega mängijate big_smile laagri lõpp üritus.Algus pidi olema orjenteeruvalt kell 22.00

Vist jääb seekord ära, sest regajaid ei ole eriti ja ma juba otsustasin, et sõidan täna välku püüdma, ehk õnnestub. Võtame veidi pikema aja planeerimise, ehk siis jätaks järgmisele nädalavahetusele.

Järgmisel nädalavahetusel mina kindlasti ei tule.

kas te alagajaid ka kaasa võtaksite?

kuldne wrote:

kas te alagajaid ka kaasa võtaksite?

Muidugi võtame.

Üldiselt paneks mingi kuupäeva siis lõplikult paika. Näiteks 28 august, laupäevane päev. Mis arvate, kas teeme siis miskit või?

28  mulle isegi sobib.Aga kuhu minna võiks?

eh mina ei saa tulla,olen tööl

Minule sobivad üldiselt kõik ajad, palun pange kirja millal on Teie sobilikud päevad ja siis loosime nende vahelt välja.

minul algab puhkus 30ndal, nädal aega ... palun arvestada

Mul see nädalavahetus ka kinni sad

Kui nüüd miskit toimuks....oleksin kohal smile

Uurin asja ja helistan veidi. Laupäeva peale võiks sel nädalavahetusel panustada. Õhtul panen siia kirja, mis selgus. Kes homme, ehk laupäeval osa soovivad võtta, palun registreerige end siin foorumis.

Ise ei saa kahjuks, aga mul lihtsalt ettepanek selle asja elustamiseks veits.

Et noh paljud ei käi JPG lehel igapäevaselt ja foorumisse ei pruugi nad üldsegi pilku heita, siis äkki oleks parem koostada mingi meililist, kuhu siis JPG saadaks väljasõitudega seonduvat infot ja muud tähtsat informatsiooni. Selle ülesse seadmine ei tohiks ju väga raske olla, samas ma olen kindel, et rahva aktiivsus tõuseb märgatavalt.

Jah see ka tegelt hea idee. Laupäeval 4.09.2010 Olen oma punase Renault Traffic-uga (772 AZL) mustika parklas kl:14:00 ja kes tahab, tuleb kaasa. Sõit on mõne lagunenud mõisa juurde ja proovime jäädvustada tuulist loodust. Oluline on endaga kaasa võtta statiiv.

Tore väljasõit oli.Sai ühe kasutajaga ka päriselus tuttavaks,aga nagu alati osavõtjaid nirult.

tehke, meililist, mul jäi kõik kuulmata-nägemata. Õpingud algasid jne, palju pusimist.

Võiks üle pika aja ühe ühise väljasõidu teha cool

Seekord võime ka meililistiga teada anda, kui miskit looma hakkab.